ykleniyor

Blog

Google ADS Geri Ödeme Talep Etme

Google ADS Geri Ödeme Talep Etme işlemi ile ödeme talebiniz hızlı bir şekilde değerlendirilerek kısa sürede ödemenizin hesabınıza geri yatmasını sağlayabilirsiniz. Google ADS Geri Ödeme Talep Etme İşlemi Nasıl Yapılır? ... » İncele.

Google ADS Geçersiz Tıklamalar

Google ADS Geçersiz Tıklamalar nedir? Google ADS üzerinden tanımlanan geçersiz tıklamalar istemeden yapılan ve kötü amaçlı olarak oluşturulan yazılımlardan dolayı meydana gelen tıklamalar olarak tanımlanmaktadır. Google üzerind... » İncele.

Google Ads Dönüşümleri Arttırma

Google ADS dönüşümleri arttırma işlemleri için takip edebileceğiniz bazı önemli strateji taktikleri bulunmaktadır. Google reklamların daha fazla kişiye ulaşabilmesi, arama motorunda ilk sıralarda yer alabilmeniz ve daha fazla e... » İncele.

Google ADS Çalışmayan Hedef Hatası

Google ADS Çalışmayan Hedef Hatası sebebi ve çözümleri nelerdir? Sondönemlerde oldukça sık yaşanılan sorunlar içerisinde olan Google ADS hedef çalışma sorunları genellikle hedef URL çalışmıyoruyarısı ile kullanıcıların karşısına çıkab... » İncele.

Google ADS Anahtar Kelime Planlayıcı Nasıl Kullanılır?

Google ADS Anahtar Kelime Planlayıcı Nasıl Kullanılır? Google ADS üzerinden sitenizin içeriğini düzenlerken kullanabileceğiniz anahtar kelimelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Google ADS üzerinden içerikleriniz için en uygun anahtar kel... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!