ykleniyor

Teknik Servis Programı

Size Uygun Olan Teknik Servis Programı Paketini Seçin.

Teknik servis hizmeti veren tüm işletmelerin kullanabileceği, web ve mobil arayüzü ile online olarak servislerini yönetebileceğiniz servis programı için  bizimle iletişime geçin. Müşteri ve servislerinizi online bir platformda yönetin.

Serbis teknik servis programımız masaüstü teknik servis programlarına göre daha fazla avantaj sunmaktadır.  Ofisten, sahadan veya evden verilerinize online ortamda istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Full responsive olması nedeniyle telefon, tablet ve bilgisayarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer satış sonrası teknik servis hizmeti veriyorsanız veya müşteri bilgilerini kayıt ederek işlem yapıyorsanız tüm bu süreçlerin takibi için bir programa ihtiyacınız var demektir. Serbis programımız ile tüm teknik servis ve müşteri aşamalarını kayıt ederek takip ve kontrol sağlayabilirsiniz. Serbis teknik servis programı ile tüm müşteri kayıtlarını listeyebilir, müşteri detayında müşteri ile ilgili tüm servis, fatura ve teklif detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Servise gelen tüm cihazların servis durumlarını öğrenebilir, servis detaylarını inceleyebilirsiniz.  

Servis sektöründe hizmet veren firmalar için cihazların son servis durumları, sahada bulunan ekiplerin servis detaylarını görmesi oldukça önemlidir. Serbis teknik servis programı ile servise giden personeliniz, servis geçmişi bilgisi gördüğü için yanında götürmesi gereken ekipmanlara kadar daha hazırlıklı olacaktır. Sahada bulunan teknisyenlere ait stokların takibi önemlidir. Stoklar takip edilmediğinde yedek parçaların kaybolması veya kullanılan yedek parçanın servise işlenmemesi gibi durumlarla karşılaşılır. 

Hizmet sektöründe ise müşteriye sunulan hizmetin takibinin yapılması gerektiği takdirde eski işlemlerin görülebilmesine gerekmektedir. Müşteri bilgilerinin detaylı saklanabilmesi fatura ve tekliflerin takibi önemlidir. Hatırlatıcı modülü ile önceden bildirim alarak müşterilerinizi erkenden haberdar edebilirsiniz.

Kimler Kullanabilir: Beyaz Eşya Servisi, Cep Telefonu Servisi, Klima / Kombi Servisi, Asansör Servisi, UPS Servisi, Pompa Servisi, Bilgisayar Servisi, Veterinerler, Elektronik Servisi, Medikal  Ürünler Servisi, Saat Servisi, Yazar Kasa Servisi, Yazıcı/Baskı Servisi

7/24 Online: 7/24 güvenilir sunucularda saklanan bilgilerinize dilediğiniz zaman web veya mobilden erişebilirsiniz.

Kolay Kullanım:  Tüm servis kayıtlarınızı tek sayfadan görebilir,  servis atamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Raporlama: Servis durumlarını detaylı olarak raporlanabilir, teknisyen primlerini ve servis kayıt sayılarını ölçebilirsiniz.

Yetkilendirme: Kullanıcı grupları sayesinde, personellerinizin yetkilerini sınırlandırabilirsiniz.

SMS Bilgilendirme: Toplu sms modülünü satın alarak istediğiniz servis aşamasında müşterilerinizi bilgilendirebilirseniz.

Servis Takibi: Müşterileriniz telefon numarasına kayıtlı servisin güncel durumlarını görüntüleyebilir.

Servis Fişi: Müşterilerine servis işlemi ve sonunda bilgi fişleri verebilirsiniz.

Stok Yönetimi: Tüm ürünlerini kayıt altına alabilir, servis içinde kullanabilirsiniz.

Teklifler: Müşterilerinize verdiğiniz tüm teklifleri kayıt altına alabilirsiniz.

İstatistikler: Servis aşamalarını, kasa gelen-giden ödemeleri gibi istatistikleri detaylı görüntüleyebilirsiniz.

Kasa: Gelen ve giden ödemelerini tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Opsiyonel Modüller

Modül (Entegrasyon)
Fiyat
Toplu SMS Entegrasyonu 2000 TL
Faturalar Entegrasyonu 1800 TL
Anketler Entegrasyonu 1250 TL
Teklifler Entegrasyonu
1250 TL
Hatırlatıcı Entegrasyonu 800 TL
Günlük Yedekleme Entegrasyonu 400 TL

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!