ykleniyor

Youtube Reklamları

Youtube Reklam Paketleri ile Yeni Müşteriler Kazanın

Youtube reklamları nedir?

Her ay ortalama olarak 1,5 Milyar kullanıcı Youtube’da giriş yaparak 1 saatini video izlemeye ayırıyor. Bu açıdan bakıldığı zaman Youtube’un televizyonlara bile rakip olduğu görülmektedir. Bütün bunlar değerlendirildiği zaman ise Youtube’un vazgeçilmez bir reklam aracı olduğu ortaya çıkıyor. Dünya genelinde en çok ziyaret edilen video sitesi olan Youtube, her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. 2015 yılında yapılmış olan bir araştırmaya göre Youtube ziyaretçi sayısı aylık bazda 15 milyara ulaştığı belirlenmiştir. Yapılan araştırmalar, Youtube’un önemini ortaya koyuyor. Google’dan sonra en çok arama yapılan ikinci platform olan Youtube reklam verenlerin bu alana yönelmesini sağlıyor. Youtube reklamları, Youtube reklam modelleri ve avantajları hakkında geniş bilgiler verdiğimiz yazımız sayesinde Youtube reklamlarının önemini daha iyi anlayacaksınız.

Youtube Reklam Modelleri

Youtube video reklamlarının hedef kitleler üzerindeki olumlu etkisi kanıtlanmıştır. Bu nedenle kısa sürede büyüme hedefi taşıyan markalar, pazarlama stratejilerinin başına Youtube reklamlarını eklemiştir.

Youtube reklamlarınız izlenildiği zaman ödeme yapılır. Videonun ilk 30 saniyesi için YouTube’a ödeme yapmıyorsunuz. Ancak 30 saniyeden sonra izlenildiği kadar ödeme yapmanız istenir. Bu nedenle en doğru mesajınızı ilk 30 saniye içerisinde verirseniz, reklam maliyetini de azaltmış olursunuz. Bu konuda kendini geliştirmiş olan ve gerekli eğitimi alan uzman ekibimiz markanız için en doğru mesajı en etkili şekilde sunmanıza yardımcı olur.

Youtube reklamlarını en doğru şekilde yapmanız için hizmetinize ve markanıza uygun reklam modelinin seçilmesi önemlidir. Kendi başınıza en doğru adımız atmanız çok zordur. Bu nedenle başarılı bir ekip ile çalışmanız, markanızın geleceği için gereklidir. Ekibimiz bu konuda gece – gündüz çalışarak profesyonel hizmetlere imza atıyor.

Firmanızın ürün ve hizmet tanıtımını Youtube reklamları aracılığı ile yaparken kullanmış olduğumuz reklam modelleri hakkında aşağıda geniş bilgiler verilecektir. Bu bilgiler ışığında sizlerde rakiplerinizi geride bırakmak istiyorsanız, bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!