ykleniyor

Hakkımızda

2009 yılında Avrupa Web Markası altında kurulan firmamız profesyonel ve alanında uzman personellerimiz ile birlikte web tasarım, logo tasarım alanında hizmeti vermiştir.2011 Yılında Google Adwords Partner rozetini almaya hak kazanmış ve sertifikalı ajans statüsüne sahip olmuştur. 


Gelişen Türkiye ekonomisinde ağırlıklı olarak hizmet sektörü ve kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.2012 Yılında müşteri portföyümüzü arttırarak Fiber Medya Markası İle 16 personelden Oluşan profesyonel kadromuz başarılarına bir yenisini ekleyerek sosyal medya (facebook, Twitter, İnstagram) hesap yönetimi ve reklam hizmetlerine başlamışlardır. Portföy dağılımımız, rakiplerimize oranla daha çok Türkiye ve uluslararası alanda kurumsal marka odaklı müşteri kitlesine hizmet vermekteyiz.

Fiber Medya, Google Adwords Partners sistemine kayıtlı sertifikalı ajans olma özelliği ile internet reklam alanında birçok işletmenin müşteri portföyünü ve marka bilinirliğini arttırarak sizlerin taktirini kazanmayı başarmıştır. Müşterilerine kusursuz, kesintisiz ve benzersiz dijital reklam ajans olmanın ciddiyet ve önemi ile Google İnternet Reklamcılığı, Kurumsal Web Tasarım ve Sosyal Medya danışmanlık hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!