ykleniyor

Web Tasarım

Tüm kurum ve özel sektörün artık çevrimiçi internet ortamında da bulunmaları isimleri ve kaliteleri açısından önemli bir hale gelmiştir. Kurum ve firmaların kendini internet ağı üzerinden göstermesi için bir web sitesi kurması gerekmektedir.

 Mobil Uyumlu Responsive Görünüm

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefon ve tabletlerin hemen hemen her evde bulunuyor olması web sitesi tasarımlarınında bu cihazlara uyumlu hale gelmesi yönünde stratejik adımlar atmasına olanak sağladı. Kullanıcılara daha kolay erişim sağlamaları için geliştirilen mobil arayüz tasarımlarını web sitesi yaptırmak isteyen kişi kurum veya özel firmalara öncelik olarak gerektiği hususunda bilgilendiriyoruz.

 Web Tasarım Neden Yapılmalı?

Artık pazarın çevrimiçi ortama taşındığı ve büyük bir payınçevrimiçi pazardan alındığı düşünüldüğünde web tasarım da bu noktada gerekliliğinihissettirmeye başlıyor. Web siteleri müşteriler için çok büyük önem arz etmektedir.Çünkü web siteleri müşterilere karşı bir vizyon bir duruş oluşturmak içinayrıca da başarı sağlayabilmek için çok önemli bir hale gelmiştir.

Web siteler sayesinde çok uzaktaki bir firmanın hizmet ya da ürününe internet ortamında kolaylıkla ulaşmak ve faydalanmak mümkündür. Bu nedenle web sitesi sahibi olmak bir adım öne geçiren bir durum haline gelmiştir. Ancak web sitesi sahibi olmak kadar web tasarımın da önemi büyüktür.Müşteriler web sitenizi ziyaret ettiklerinde sitenizden bazı beklentileri olur.Tıpkı cadde üzerindeki mağazaları gezer gibi düşündüğünüzde vitrini güzel olan içi ferah ve aradığını düzgün bulabildiğiniz mağazalara duyduğunuz ilgiyi düşündüğünüzde web sitenizin de durumu buna benzemektedir. Sitenizi ziyaret eden kişi ilk olarak ana sayfanıza yani vitrininize bakar. Vitrin ilgisini çekerse daha sonra diğer bölümleri de gezmek ve neler olduğunu görmek ister.  Ayrıca diğer kategorileri gezerken sayfalar arasındaki yolu kaybetmeden ve rahat bir şekilde web sitenizde gezinmek isterler. İşte tüm bunları yapmanıza olanak tanıyan işlem web tasarımdır.

·        Web tasarım sayesinde çok daha güvenilir bir tablo oluşturursunuz. İyi tasarlanmış bir web sitesi sizin daha kaliteli ve başarılı lanse edilmenizde yardımcı olacaktır.

·        Web tasarımı ile çok daha düşük maliyetler ile kurum yada kuruluşlar kendilerini tanıtabilecekler ve her an tüm gelişmelerden müşterilerini haberdar edebileceklerdir.

·        İnternet ortamında herhangi bir saat kısıtlamasının olmaması 7/24 satış ve tanıtım yapmalarına olanak tanımaktadır.Bu sayede ticarete hiç ara vermeden devam edilecektir.

·        Web tasarımın en büyük katkısı profesyonel bir görüntü oluşturmasıdır.  Bu nedenle web tasarım oldukça önemlidir.

Web Tasarımı Yaparken İzlenecek Yol

İlk aşamada web sitesinin yapım aşaması olan çeşitli araçlar ile web sitenin grafikleri oluşturulur. Bu grafikler daha sonradan web sitesini meydana getirecek parçalar olacaktır.

Araç ve uygulamalar ile grafikler kodlar hazırlanarak bunlarla ilişkilendirilir. Bu şekilde web sitesinin temeli de oluşturulur.

Web sitenin temeli oluşturulduktan sonra geriye kalan tüm işlemler Seo hizmetleri'nin işidir. Bu hizmetlerle kişiler sitenin link yapısı,site içi düzeni, sürüm yükseltmeleri, hızı ve buna benzer birçok sorunu çözüme ulaşır. Seo işlemleri web tasarım kadar önemlidir. Çünkü Seo işlemleri Google tarafından fark edilebilmek ve öne çıkabilmek açısından da büyük önem arz etmektedir. Ayrıca sitenin daha konforlu ve kullanımı rahat olması için de önemlidir.

 Web tasarımını yapabilmeye imkân tanıyan birçok program piyasada bulunmaktadır. Ancak her program kişinin hayal gücüne ve isteklerine karşılık verememektedir. Bundan dolayı profesyonel anlamda programların ve bu işin uzmanları tarafından kullanılması ortaya daha kaliteli ve başarılı sonuçlar çıkmasını sağlayacaktır. Web tasarım ve Seo işlemleri birlikte büyük bir başarı elde edildiğinde web sitesinin profesyonelliği tüm ziyaretçileri etkileyecektir ve çok daha uzun vakit geçirmelerine neden olacaktır. Bu nedenle web tasarım işinizi uzman ellere teslim ederek daha profesyonel sonuçlar almayı hedeflemelisiniz. 


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!